Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Astro

Продавам Asus ROG Strix B550 G15DK со Ryzen 3400G + 2x8Gb Hyperx 3200 CL16

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава комбото од описот погоре. Доаѓа со Wraith Prysm cooler. Може и некое основно половно куќиште гратис, бидејќи плочата е без кутија
Цена 9500 денари

Карго на ваш ризик.

Информации

Автор
Astro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
274

Повеќе огласи од Astro

На врв Дно