Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Asus ROG RTX 2060 Super 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купена од наш член, Картата е извадена од конфигурација , ја сменив со друга одлични температури во гејминг 70 степена на gpu core , доколку сакате може да се проба на лице место.

ЦЕНА : 13.000 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: dzunko и Miki98

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
345

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно