Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Asus Rog Ally PC handheld

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
42.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Конзолата е successor на Steam Deckot така би рекол , купено пред 3 месеци со писмена гаранција од жирафа50, платив за флекс гаранција тоа значи дека доколку се случи нешто во рок од 12 месеци они се должни да ми дадат заменско или комлетно ново. Уште од прв ден ставив screen protector и има hardcase, му ставив и 1ТВ nvme

AMD Ryzen Z1 Extreme chip (The Z1 Extreme offers 8 cores, 16 threads, a peak boost clock of 5.1 GHz, and 12 RDNA 3 CUs)
16GB RAM
1TB nvme
IPS FullHD 120hz 7 inch Screen

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
621

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно