Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Asus Dual RTX4060TI 8GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Графичката е купена од Сетек пред месец дена ,доаѓа со гаранција и кутија

Цена 26.000мкд

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
384

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно