Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам AsRock Challenger RX 6700XT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Графичката е во одлична состојба, никој пат не отварана, не се менувани паста и термални падови и никој пат не е сервисирана.
Сликите во прилог се од графичката, фурмарк тестот е од вчера,
нудам опција за тестирање на мој систем.

Цена: 12800 Фиксна
контакт: 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
599

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно