Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам Apple watch 7 45MM LTE

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Apple watch 7 45MM LTE

Battery health 100%

Нема никакви оштетувања.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
63

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно