Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Apple Ipad 9th Gen 10.2 inch 64gb wifi

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Ipad 9th Gen 10.2 inch 64gb wifi (2021)
Користен околу 2 год, нема никаква забелешка ниту на екранот ниту на задниот/страничните делови.
Комплетно исправен без никаква замерка.

Цена Фиксна 13500ден,
Може испорака по карго на ваш трошок,
Контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
127

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно