Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам AOC FullHD Gaming monitor 24G2SPAE 165HZ IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Мониторчето е купено пред месец дена комплет со кутија со гаранција , се продава поради надградба.

ЦЕНА: 8000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
200

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно