Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DeepImpact

Prodavam antmineri

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Itno se prodavaat 50 novi neotpakovani s19 95 ths x 1850€ parce, hladnjak so gi pokriva site chipovi mnogu podobar od Kineskite, Malezisko proizvodstvo.

Информации

Автор
DeepImpact
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
132

Повеќе огласи од DeepImpact

На врв Дно