Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам Amazfit GTR 2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/amazfit_gtr_2-review-2192.php
Продавам Amazfit GTR 2E, купен од Анхоч во одлична состојба со минимални траги на користење.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
402

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно