Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SpiritBond

Продавам Airpods Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.499 ден.
Истекува

Опис

Скоро неупотребувани, без знаци на користење, ѓи добивате хируршки исчистени со алкохол. Фул пакување со сите додатоци.

Информации

Автор
SpiritBond
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
801

Повеќе огласи од SpiritBond

На врв Дно