Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам AirPods 3 ново неотпакувано.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
11 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купени се од istyle.
12 meseci garancija.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
282

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно