Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Smoking4e

Продавам Acer Aspire One ZG5 ( Неисправен )

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Неисправен - за делови
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
како што гласи темава продавам Acer Aspire One ZG5. Телефон за контакт 071349472

Информации

Автор
Smoking4e
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
220
На врв Дно