Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам 6x Cooler Master MF120 HALO RGB Fans & CoolerMaster ARGB LED controller

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продаваат

6 х Cooler Master MF120 HALO RGB Fans - гаранција до 26.10.2024 - користени се 5 месеци
* 6 кулери доаѓаат со 2 контролера , еден three pack доаѓа со сопствен аргб контролер кој е само за 3 вентилатора, за дополнителните го има остантиот контролер кој е купен дополнително.
CoolerMaster ARGB LED controller - гаранција до 26.10.2023 - користен 5 месециЦена 6000 денари

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Последна промена
Прегледи
295

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно