Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам 5 дена користен Asus Vivobook i5 12th gen

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 5 дена користен Asus Vivobook i5 12th Gen

Screen - 15'6 FHD IPS Panel
CPU - i5 1235U (10 core processor)
GPU - Intel Iris Xe
RAM - 16gb (8+8)
M2/SSD- 512gb
720p Camera

Се работи за нов лаптоп, користен 5 дена, има само 17 циклуси на батеријата, доаѓа комплет со кутија и сите додатоци, без гаранција.
Цена фиксна 26500ден
контакт: ПП или вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
163

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно