Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
teokitan

Продавам 4TB Seagate 2.5" хард диск (проценка)

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам Seagate BarraCuda диск од 4TB и големина 2.5". Ве молам за проценка.

Дискот е целосно исправен и малку користен, со околу 250 работни часови.

Информации

Автор
teokitan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
126

Повеќе огласи од teokitan

На врв Дно