Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам 3x CM Masterfan 120 вентилатори

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ги продавам вентилаторите од насловот извадени од Masterbox MB500 поради апгрејд. Користени се вкупно околу 3 месеци. Цена 1,500 комплет.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
164

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно