Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продавам 3D Printer Prusa MK2.5S+

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
27.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен 3D Printer Prusa MK2.5S+.
Принтерот во моментов има ново тело на екструдер, нов комплет V60 хотенд, нови вентилатори, нов magnetic heated bed со textured PEI sheet, xt60 конектор за бедот, држач и водилка за филамент, бондтек запчаници.
Пали вози.
Нема гаранција.

Локација: Скопје - Тафталиџе
Не праќам по карго

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
413

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно