Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Продавам 32GB (2х16GB) DDR5 so-dimm 4800mhz

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

s-l1600.jpg

Продавам меморија за лаптоп,

Samsung 32GB (2х16GB) DDR5 so-dimm 4800mhz

Part#: M425R2GA3BB0-CQKOD

Цена: 5000 ден. (Фиксна/за двете парчиња)

тел: 070-673-024

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
45

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно