Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам 3070ti, 3070 и 3060ti со локални гаранции

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Графичките се користени за мајнинг до 09.2022 од тогаш па наваму се спакувани во кутии и не се воопшто користени, ригот е користен во домашни услови, не е чуван во шпајз, подрум или кокошарник ( да голем дел се чуваат во вакви услови )
Графичките немаат никакви знаци со пад на перфроманс, доколку некој има забелешка околу перформансите давам рефунд во рок од 1 недела под услов да графичката не е отварана и ми ја вратите во истата состојба како што сте ја зеле.
Гаранциите се локални од Сетек.
Графичките ги добивате со кутија и гаранција.

3070ti Asus Tuf Gaming цена 430е или 26500ден, гаранција до 07.2025 (на лагер 1 комад)
3070 EVGA XC3 цена 350е или 21500ден, гаранција до 11.2024 (на лагер 2 комада)
3060ti EVGA FTW3 300e или 18500ден гаранција до 11.2024 (на лагер 2 комада)

Цените се фиксни.
Можност за испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или на телефон/viber 077 638 126
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
961

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно