Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NightfurY

Prodavam 2x8 pin GPU WHITE cable's

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат 2 каблиња за GPU 2x8 , должина на кабелот е 20цм во бела боја.
Цена за двете : 500 ден
САМО СКОПЈЕ НЕ ПРАЌАМ ПО КАРГО .
377819766_10229668700637769_7839967736328612974_n.jpg

Информации

Автор
NightfurY
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
84
На врв Дно