Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продавам 2TB Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 екстерен хард диск

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
2TB Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 екстерен хард диск
Нема лоши сектори и работи беспрекорно.

Цена: 2500 денари.

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
65

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно