Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Процесори Intel 6/7 gen LGA 1151

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам повеќе комплетно исправни процесори Intel 6/7 gen LGA 1151:

1) Core i7 6700 = 4000 денари
2) Core i5 7500 = 3000 денари
3) Core i5 6500 = 2500 денари
4) Core i3 6100 = 1800 денари
5) Pentium G4560 = 1500 денари
6) Pentium G4400 = 1000 денари
7) Pentium G3930 = 700 денари

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
100

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно