Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Procesori: i5/i7 9gen,8gen,7gen,6gen

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
i5 6500 ----2500 den
i5 7500----3000 den
i5 8500---6000 den
i5 9500---7000 den
i7 6700--- 6000 den
i5 4590--2000 den
  • Ми се допаѓа
Реакции: tomaso

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Последна промена
Прегледи
409

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно