Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Процесори AMD Ryzen 5 7500F tray + AMD Wraith Spire cooler

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови процесори AMD Ryzen 5 7500F tray + AMD Wraith Spire cooler, 6 cores/12 threads 32MB L3 5GHz boost AM5 DDR5 PCI-e Gen. 5 (cooler included)

Гаранција: 33 месеци
Цена, фиксна: 12000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
232

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно