Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Процесор i7 4790

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
I7 4790--4000 den
Core2 duo---500 den

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Последна промена
Прегледи
462

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно