Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Продадено Procesor I5 6500//serverski ram ddr3 8gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
I5 6500--1500 den

32pcs серверски рам-топтан 7000 ден

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
330

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно