Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Проценката за Gaming конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Case: NZHT H700 + 4 x Bequiet silent wings
CPU: AMD Ryzen 9 3950X
Cooling: Noctua NH D-15
Ram: 32gb g skill
PSU: Be quiet Dark power pro 11 1000w
MB: Asus Strix x570f
GPU: Asus Strix 3090

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
288

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно