Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bogdan.j

Проценка за ROG-STRIX-GTX1070-O8G-GAMING

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Графичкава е мазена пазена, користена само за гејминг.

План ми е да земам нова 6800XT или евентуално половна многу добро сочувана(секако освен ако сопругата не ме избрка од дома до тогаш)
  • Ми се допаѓа
Реакции: borcep

Информации

Автор
bogdan.j
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
259

Повеќе огласи од bogdan.j

На врв Дно