Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Проценка S22 Ultra 12/256

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Како што стои во насловот ме интересира проценка на С22 Ултра 12/256ГБ.
Боја - виолетова/бронзена.
Телефонот е во перфектна состојба. (страничните лепенки сеуште стојат)
SM-S908N е ознаката.
Има одлична функција (за кого му треба) за снимање на разговори.
Единствена причина поради која би се продал е неможноста за втора картица, која за жал во моментов ми е неопходна.
Доаѓа само телефон, како и што го купив.
Немам моментало слики ама по потреба ако има заинтересирани ги прикачил.
Поздрав.

Информации

Автор
Potop
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
172

Повеќе огласи од Potop

На врв Дно