Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
KjEBE

проценка RTX 2070 GAMING OC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки ако може проценка за GIGABYTE RTX 2070 GAMING OC две години и 4 - 5 месеца користена сменив GPU правев упгрејд на 3070 Тi, па графичкава остана мислев пц да склапам уште едно али ипак лаптоп ќе зимам па ако иде ок проценка ќе иде на продажба.
Иначе гејмано просек неделно колку дозволуе време по 10тина саата, во месецот дали 30 саати вкупно просек некој, Warzone LOL во не пушачка просторија, картичката е земана од Нексио истечена гаранција, со кутија иде комплет, ете и некое фотче у прилог и тоа би било тоа.

Информации

Автор
KjEBE
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1015

Повеќе огласи од KjEBE

На врв Дно