Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
L

Проценка/Продажба на i9-9900k, Maximus XI Hero, Trident Z Ram

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво дечки барам проценка за овије делови.

  • Intel i9-9900k (Без гаранција)
  • Asus Maximus XI Hero (Без гаранција)
  • G.Skill Trident Z 32GB (2x16) 3600MHz (Гаранција до 20.02.2026)

Сите се користени во домашни услови само за Gaming.
Ако некој е заинтересиран да ги купи како пакет или посебно може слободно да пише пп.

Информации

Автор
Lukamaster
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175
На врв Дно