Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D

Проценка/Продажба Iphone 12 pro max 256 gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Проценка на Iphone 12 pro max 256 gb.
Телефонот е комплетно исправен, без било какви оштетувања. Користен е од еден сопственик. Слики во во прилог за да помогнат во проценка.
Доколку биде океј проценката ќе оди на продажба.
Понуди и дополнително инфо може во пп.
Се продава поради апгрејд на 15 про макс.

Информации

Автор
darko_spiroski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
313

Повеќе огласи од darko_spiroski

На врв Дно