Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Transporter444

Проценка PC, Монитор, тастатура итн, SETUP

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Дечки ако можете проценка за компјутеров, цел сетап е освен слушалки и биро

Информации

Автор
Transporter444
Поднесена
Последна промена
Прегледи
224
На врв Дно