Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ragnar

Проценка/ Нов, Неотпакуван Таблет Samsung Galaxy Tab A8 (SM-X200)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.samsung.com/levant/business/tablets/galaxy-tab-a/galaxy-tab-a8-wifi-sm-x200nidemeb/
Почитувани,
ве молам за проценка на следниов производ - таблет Samsung Galaxy Tab A8 (SM-X200). Повеќе информации за производот на следниов линк. Таблетот го добив од Самсунг за купен Samsung Galaxy Watch 6 преку Телеком пред две недели што значи дека има и гаранција. Истиот е нов, неотпакуван.
  • Ми се допаѓа
Реакции: mdeni

Информации

Автор
Ragnar
Поднесена
Последна промена
Прегледи
340
На врв Дно