Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anatar

Проценка на Samsung S22

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ме интересира проценка на горе наведениот телефон.
Купен е од Анхоч пред некои 5 месеци и е сеуште под гаранција, без гребаници, користен со маска и стакло од прв ден (слики ќе атачирам зависно од проценката).

Информации

Автор
Anatar
Поднесена
Последна промена
Прегледи
487

Повеќе огласи од Anatar

На врв Дно