Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vektor666

Проценка на Ryzen 5 5650g

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-5-pro-5650g
Здраво,
имам Ryzen 5650g со некористен stock кулер (со фабричка термалната паста), кој сакам да го заменам за нешто појако. Ве молам за проценка, користен ми е околу 2 години со Wraith Prism, во добро куќиште со добар airflow.

Благодарам.

Информации

Автор
Vektor666
Поднесена
Последна промена
Прегледи
174

Повеќе огласи од Vektor666

На врв Дно