Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Проценка на нов Таблет Lenovo tab M8 4th gen

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво до сите
Иам таблет некористен , земен од Телеком
Гланц нов неотпакуван
Со Гаранција 2 години
дајте проценка мољака ви се :)

Контакт на Viber 071 21 21 25 , овде или на тел

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
255

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно