Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mao

Проценка на конфигурација

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
59.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Деловите идат на продажба посебно и комплет.

MB: Asus Rog Strix B450-F Gaming II - 5000 мкд
CPU: Ryzen 9 3900X 12c/24t - 12000 мкд
RAM: Kingston DDR4 32GB (4x8GB) 3200Mhz - 4500 мкд
COOLER: Dark Rock Pro 4 - 3500 мкд
GPU: MSI RTX 3080 Ventus - 28000 мкд
CASE: CM HAF 922 - 2500 мкд
PSU: CM 850W Silent Pro M2 - 3000 мкд
NVME: 256GB Samsung Evo Plus - 1500 мкд
NVME: 256GB Samsung Evo - 1500 мкд

Топтан цена 59000 мкд

Информации

Автор
Mao
Поднесена
Последна промена
Прегледи
130

Повеќе огласи од Mao

На врв Дно