Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pacerMK

Проценка на делови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Би ве замолил за проценка на следниве делови, секое мислење би било добредојдено.

MB - Asus Strix Z390E- Gaming
CPU - i7 8700K
RAM - CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz

Деловите се користени во конфигурација нешто повеќе од 3 години. Без никаков дефект или маани.

Благодарам!

Информации

Автор
pacerMK
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
507

Повеќе огласи од pacerMK

На врв Дно