Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Проценка на делови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво,


Би сакал проценка за следните делови кои би оделе на продажба.

MB - Asus prime z370-a
CPU - Intel i7 8700k
RAMT - ridzenZ rgb 2x8gb - гаранција има преостаната
AIO - Corsair h100i v2
PSU - EVGA 650 - цената е 3000


Фала однапред.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
345

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно