Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
aleks989

Проценка на делови за PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво,

Би ве замолил за проценка за следните делови:

MB: Gigabyte Z270-Gaming K3 (Детали)
CPU: Core i5-7600K (Детали)
RAM: Corsair Vengeance® LPX (2x8) 16 GB DDR4 3000MHz

Поздрав,

Информации

Автор
aleks989
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
404

Повеќе огласи од aleks989

На врв Дно