Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
ifobt

ПРОЦЕНКА iPhone SE 2020

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Купен од телеком јули 2020-та. Батерија на 80%.

Информации

Автор
ifobt
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
167
На врв Дно