Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Futurelakimens

[Проценка] iPhone 13 Mini и Apple Watch Series 7 41mm (non-LTE)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво, се решив да пробам како живее другата страна па се опремив со Apple мобилна опрема, но изгледа сепак ќе се враќам накаја Андроид.

iPhone 13 Mini 128GB - купен од Mobelix и има гаранција до 26/04/2022. Телефонот има гребнатинка на едното ќоше и неприметливи знаци на користење на задното стакло (неможев да ги фатам на камера). Користен е со маска и screen protector 95% од времето.

Apple Watch 7 41mm non-LTE - купен од тука, сеуште има гаранција. Има минимални знаци на користење.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98 и Skorp

Информации

Автор
Futurelakimens
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
471

Повеќе огласи од Futurelakimens

На врв Дно