Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sapphire

Проценка HP 15-BS115NV

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Барам проценка за лаптопот па ќе видиме дали ќе оди на продажба.
Купен е 2017 или 2018 не сум баш сигурен од Грција. Лаптопот така ми стои од кога е купен, се вкупно дали 20пати го имам вклучено.

Спецификации:
CPU: i7-8550U
RAM: 16GB DDR4
GPU: Radeon 530 4GB
M.2: SanDisk 128GB + SSD Kingston 240GB
Оригинален полнач

Лаптопот нема ниту една гребнатинка, единствено што екранот има една бледа линија што не се ни приметува.
Батеријата неможам да кажа колку време трае, пошто не го користам а и доста време така стои, али мислам дека до 1час би истраела.
Доколку се оформи цена и има заинтересиран ќе му испратам слики и по детали информации.

Информации

Автор
Sapphire
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
189

Повеќе огласи од Sapphire

На врв Дно