Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
erhanj

Проценка: Gaming PC Predator Orion 5000 PO5-610

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Ќе ве замолам проценка за ПЦво.

Користен за гејминг 2,5 години.
Сменет е само фабричкиот кулер (120mm AiO) со Noctua NH-U14S.

MB: Z370
CPU: 9700K
GPU: 2080S
RAM: 32GB DDR4 2666 MHz
1TB NVMe SSD, 1TB HDD
PSU: 1000W +80 Gold
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
erhanj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
430

Повеќе огласи од erhanj

На врв Дно