Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продадено Проценка: 27" SR75 WQHD LED Space Monitor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Купен 18-Јун-2020 од Anhoch, без гаранција

Maximum Resolution: 2560 x 1440
Aspect Ratio: 16:9
Screen Size: 27"
Display Type: VA
Response Time: 4 ms (GtG)
Refresh Rate: 144 Hz
Contrast Ratio: 3000:1
Features: Picture in Picture (PiP), Picture by Picture (PbP), Widescreen, Flat Screen
Video Inputs: Mini DisplayPort, Hdmi

Има 4 заглавени/мртви пиксели
  • Тажно
Реакции: Nikola100

Информации

Автор
CyberMen
Поднесена
Последна промена
Прегледи
665

Повеќе огласи од CyberMen

На врв Дно