Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamon

проценка 1080ти

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Молам процена за 1080ти.
Нема гаранција, исправна, гејмана 2,5 год и околу 2 години стои во фиока.

Информации

Автор
gamon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
273

Повеќе огласи од gamon

На врв Дно