Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Pro Gaming со Desktop Mat

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.anhoch.com/product/599871754/mouse-pad-glorious-xxl-extended-white
Здраво дечки,

На продажба оди одлично зачуван Mouse Pad/Desk Mat: Glorious XXL Extended Pro Gaming (White)

Одлична изработка. Супер лизга.

Купен од Анхоч за 2.490 ден. Димензии 46x91 cm.

Се продава бидејќи е земен поголемиот модел од потреба.

Цена: 1.400 ден. Свежо опран со овие раце вредни. Доаѓа со фул пакување.

Повеќе инфо тука:

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
621

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно