Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

Принтер Tysso PRP-300

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Се продава принтер Tysso PRP-300 нов неупотребуван комплетно пакување


ЦЕНА: 6,000 денари фиксно

Повеќе инфо:
High-Speed Thermal Receipt Printer | One-Stop-Shop For POS & Auto-ID SolutionSolution Provider | FAMETECH INC

 • Model No. PRP-300.
 • Print Method. Thermal line printing.
 • Print Speed. 250mm/sec.
 • Print Life. 100 Km.
 • Print. Font.
 • (ASCII Mode) ANK Font.
 • Graphic Font) Chinese Character: 24 x 24 dots.
 • Print Resolution. 576 dots/line or 512 dots/line.

Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
97

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно